LottoMagus Šťastných 10 - nastavení programu


Menu Nastavení zobrazuje volby programu.

 

LottoMagus Šťastných 10 - Nastavení programu

Popis okna Nastavení:

Adresa pro aktualizaci tažených čísel zobrazuje internetovou adresu se souborem vylosovaných čísel. Umístění závisí na spol. Sazka a může se změnit. Platnost adresy je často kontrolována, při její změně si program stáhne aktuální ze stránek lottomagus.cz. Změna adresy je ale prováděna ručně, proto může 2-3 dny trvat, než bude k dispozici opravená.
Pozn.: V souboru poskytovaného Sazkou jsou tahy jen za poslední rok.

Přidání / smazání vylosovaných čísel - jestliže aktualizace tažených čísel z jakéhokoliv důvodu delší dobu (např. týden) nefunguje, můžete povolit tuto volbu a na záložce Tažená čísla ručně přidávat (příp. mazat) tahy v tabulce. Po ručním přidání/smazání nějakého tahu není prováděn dopočet kombinací (není to technicky/logicky možné), takže byste museli občas provádět Kompletní přepočet všech kombinací.

Dotaz před kompletním přepočtem - Kompletní přepočet je časově náročný hlavně u šestic, sedmic a osmic a to zejména na starších počítačích, které mají méně než 4 procesorová jádra. Pokud u šestic, sedmic, nebo osmic kliknete na Kompletní přepočet a ten není potřeba v danou chvíli provádět, zobrazí se dotaz, jestli jej chcete skutečně provést.