Jak program LottoMagus Šťastných 10 používat ?


Program LottoMagus je navržen tak, aby jeho používání bylo co nejjednodušší a snadno pochopitelné. Přesto není a ani nemůže být úplně triviální a jeho plné pochopení a využití vyžaduje určitou praxi. Program obsahuje 7 záložek, z nichž 5 (Čtveřice, Pětice, Šestice, Sedmice a Osmice) si jsou velice podobné. Následující video Vám ukáže základy práce s programem:

 

Pokud se Vám video zobrazuje ve špatné kvalitě, klikněte na YouTube v jeho pravém spodním rohu.

Slovní popis záložek a videa:

Záložka Tažená čísla zobrazuje tažená čísla. Pokud si nejste jisti, jestli jsou v tabulce všechna losování, klikněte na tlačítko Aktualizuj tažená čísla.

 

Záložky Čtveřice, Pětice, Šestice, Sedmice a Osmice zobrazují nejčastěji tažené kombinace s údajem, kolikrát kombinace byla tažena (sloupeček "PADLA") za vybrané období. Pokud kliknete do levé tabulky na nějakou kombinaci, zobrazí se o ní informace, graf pravidelnost tažení a tahy, ve kterých byla tažena. Zaškrtnutím políčka ve sloupci "VYBER" kombinaci označíte jako vybranou - tím ji vložíte do tabulky na záložce Vsazené kombinace. Ve videu jsme na ukázku vybrali 4 nejčastěji tažené šestice, které v posledním roce nepadly.

 

Záložka Vsazené kombinace zobrazuje kombinace, které jste vybrali na záložkách čtveřice až osmice a dále umožňuje vytvořit vlastní kombinaci. Zaškrtnutím políčka ve sloupci "VSAD" kombinaci označíte jako vybranou pro vsazení a vložíte ji do seznamu "Pro vsazení je vybráno...". Ve videu jsme z první vybrané šestice vytvořili sedmici tím, že jsme k ní přidali 1 číslo, se kterým je tažena nejčastěji. Z druhé šestice jsme vytvořili sedmici tím, že jsme k ní přidali 1 první dlouho netažené číslo. Pak jsme obě vytvořené sedmice a dvě zbývající šestice vybrali pro vsazení.

 

Dále můžete kliknout na zelené tlačítko a seznámit se detailně s jednotlivými záložkami:

Záložka Tažená čísla