Uživatelská podpora


Nejčastější dotazy:

Jak mám zjistit, jestli konfigurace mého počítače splňuje minimální požadavky ?

Postup ve Windows 10: Kliknout pravým tlačítkem na symbol okna na hlavním panelu (úplně vlevo) a zvolit Systém, otevře se okno Nastavení - O aplikaci. V sekci Specifikace zařízení je Nainstalovaná paměť RAM - musí být nejméně 2,0 GB. Typ systému musí být 64bitový operační systém. O počtu jader procesoru Windows informace neposkytuje, ale pokud nemáte počítač starší více než 10 let, budete mít minimálně 2 jádra.

Postup ve Windows 7: Kliknout levým tlačítkem na symbol okna na hlavním panelu (úplně vlevo), poté pravým na Počítač a zvolit Vlastnosti, otevře se okno Základní informace o počítači. V sekci Systém je Nainstalovaná paměť (RAM) - musí být nejméně 2,0 GB. Typ systému musí být 64bitový operační systém. O počtu jader procesoru Windows informace neposkytuje, ale pokud nemáte počítač starší více než 10 let, budete mít minimálně 2 jádra.

U Windows 11 je v 99% případů konfigurace počítače vždy dostatečná.

Pro detailní informace o Vašem počítači můžete použít aplikaci CPU-Z (pouze v angličtině).

Proč systém Windows varuje při spouštění instalačního programu ?

Spustitelné soubory stažené z internetu mohou obsahovat viry, nebo jiný nebezpečný obsah, proto se doporučuje takové soubory nespouštět. Pokud jste instalační soubor stáhnuli přímo ze stránek LottoMagus.cz, nebo ze známých serverů jako Stahuj.cz, Slunecnice.cz, nebo Instaluj.cz, tak je mizivá pravděpodobnost, že obsahuje virus. Varování pouze znamená, že systém Windows tuto aplikaci nezná a neví, jestli je bezpečná, nebo ne. Časem Windows "pochopí", že aplikace bezpečná je a varování zmizí, ale kdy to bude, nelze dopředu říct.
Existuje sice možnost, jak aplikaci udělat tak, aby systém Windows věděl, že je aplikace bezpečná a spustil ji bez varování, ale tato varianta stojí mnoho tisíc Kč ročně a menší vývojáři si ji proto nemohou dovolit platit.

Pokud se chcete ujistit, že jakýkoliv spustitelný soubor neobsahuje žádný škodlivý obsah, můžete využít multi antivirus skener: https://www.virustotal.com (klikněte na Choose file a vyberte soubor, nebo soubor na stránku přetáhněte myší). Pokud 90-95% antivirových programů hlásí "Undetected", je soubor bez virů. Pokud jste instalační soubor stáhnuli ze stránek stahuj.cz nebo slunecnice.cz, může obsahovat doplněk - Seznam lištičku. V takovém případě bude přibližně 15 z 80 antivirových programů na Virustotal hlásit podezřelý soubor (Toolbar/Adware/Seznam/Trojan/apod.). Proto doporučujeme program vždy stahovat z těchto stránek.

Proč trvá výpočet některých kombinací tak dlouho ?

Na to je jednoduchá odpověď - rychleji to na daném počítači nejde. Je totiž potřeba spočítat neuvěřitelně velké množství čísel. Pokud za příklad vezmeme nejnáročnější výpočet v programu - Kompletní přepočet osmic, tak při 12500 tazích (stav v 11/2022) je potřeba seřadit a spočítat 12 597 000 000 (dvanáct a půl miliardy) čísel. To je množství, které dá zabrat i tomu nejvýkonějšímu domácímu počítači. Mezi dobou výpočtu a výkonem počítače (počtem jeho procesorových jader) platí přímá úměra, program LottoMagus je schopen využít až 64 jader.

Lze licenční klíč vrátit ve 14-denní lhůtě ?

Licenční klíč není zboží, ale digitální obsah a proto se na něj vztahují jiné podmínky. Pokud jste při objednávce souhlasili se zasláním Licenčního klíče před uplynutím 14denní lhůty pro odstoupení od smlouvy, nemůžete jej vrátit. Pokud jste při objednávce NEsouhlasili se zasláním Licenčního klíče před uplynutím 14denní lhůty pro odstoupení od smlouvy, byl Vám Lic.klíč zaslán až po uplynutí 14 dnů. Více viz Obchodní podmínky.

Zatím jsem nevyhrál žádnou větší částku a pořád víc prohrávám než vyhrávám, co dělám špatně ?

Vyhrát větší částku i při používání programu LottoMagus není snadné a pokud pro vsazení zvolíte "špatné" kombinace, nemusíte být v zisku nikdy. Kdyby při sázení podle programu vyhrál každý, brzy by Sazka buď loterii zrušila, nebo zbankrotovala. Než začnete sázet, měli byste se s programem pořádně seznámit a provést množství testů, abyste pochopili, jakými zákonitostmi se losování kombinací vyznačuje a u kterých je větší pravděpodobnost, že víc vyhrajete než prohrajete. Systém "tyhle čtyři šestice byly v posledních X letech taženy nejčastěji, tak je budu sázet" pravděpodobně fungovat nebude... Program Vám poskytuje množství důležitých informací, na základě kterých si můžete vytvořit svou strategii sázení a tu testovat na historických datech, ale nesmíte zapomínat na to, že výhra větší částky je stále do velké míry otázkou štěstí.

Potřeboval bych do programu přidat nějakou funkci, je to možné ?

V podstatě ano, ale má to pár podmínek:

1. Funkce musí dávat smysl (musí být prakticky využitelná) a musí být technicky naprogramovatelná.
2. Funkce musí být snadno pochopitelná a nesmí vést ke zvýšení složitosti programu.
3. Vznést požadavek může jen uživatel, který má zakoupenou licenci.

 

Aktuality a historie verzí:

3.2.2023: Zveřejněna verze 1.0.
23.12.2023: Zveřejněna verze 1.1. Oproti verzi 1.0 obsahuje jen pár interních vylepšení.

 

Nenašli jste odpověď na svoji otázku ? Objevili jste v programu nějakou chybu ? Napište nám !

Text dotazu:

Firma:

LottoMagus, s.r.o.

Nové sady 988/2

602 00 Brno

IČ: 17962820

 

Sídlo firmy neslouží pro přímý kontakt s veřejností.