LottoMagus Sportka - záložka Nejčastěji tažené kombinace


Záložka Nejčastěji tažené kombinace zobrazuje nejčastěji tažené kombinace dvou, tří, čtyř a pěti čísel (nazývají se dvojice, trojice, čtveřice a pětice). Dále zobrazuje tahy, ve kterých daná kombinace padla a graf pravidelnosti tažení:

 

LottoMagus Sportka - nejčastěji tažené kombinace

Popis jednotlivých prvků:

LottoMagus Sportka - filtr nejčastěji tažených kombinací

Filtr pro výběr období, za jaké se nejčastěji tažené kombinace zobrazují. Po každé změně je potřeba kliknout na tlačítko "Přepočítej".
V Lite verzi programu není filtr období pro čtveřice a pětice aktivní, vždy se zobrazují jen první 3 nejčastěji tažené za celé období losování.

LottoMagus Sportka - tabulka nejčastěji tažených kombinací

Tabulka zobrazuje nejčastěji tažené kombinace za vybrané období. Pro příklad je vybrána tabulka Trojic. Ve sloupci PADLA je počet tažení dané kombinace za vybrané období a počítá se i s čísly, které byly taženy jako dodatkové. Zaškrtnutím políčka ve sloupci VYBER se kombinace označí jako vybraná a umístí se do tabulky Vybrané kombinace na záložce Vytvořené šestice. Detaily o označené kombinaci se zobrazují na pravé straně okna programu.
Nejčastěji tažené kombinace se využívají pro vytvoření šestic čísel, které jsou potencionálně vhodné ke vsazení. Buď jednoduše vybete ty nejčastěji tažené, nebo aplikujete další pravidla, např. vyberete jen ty, které padají pravidelně, nebo ty, které napadly v poslední době, nebo ty, které často padají v posledních X letech, ...atd. Experimentujte s Výběrem období a vytvořte si vlastní strategii výběru.
V Lite verzi programu se u čtveřic a pětic zobrazují jen první 3 nejčastěji tažené kombinace.

LottoMagus Sportka - graf pravidelnosti tažení označené kombinace

Graf pravidelnosti tažení označené kombinace. U dvojic je měřítkem osy X týden, u ostatních kombinací měsíc. Pokud kombinace v daném týdnu / měsíci padla, zobrazí se červený sloupeček. Lze tak rychle zjistit, jak pravidelně je kombinace tažena.
Pozn.: Pokud se celé vybrané období do okna nevleze, zobrazí se posuvník.