Uživatelská podpora


Nejčastější dotazy:

Proč systém Windows varuje při spouštění instalačního programu ?

Spustitelné soubory stažené z internetu mohou obsahovat viry, nebo jiný nebezpečný obsah, proto se doporučuje takové soubory nespouštět. Pokud jste instalační soubor stáhnuli přímo ze stránek LottoMagus.cz, nebo ze známých serverů jako Stahuj.cz, Slunecnice.cz, nebo Instaluj.cz, tak je mizivá pravděpodobnost, že obsahuje virus. Varování pouze znamená, že systém Windows tuto aplikaci nezná a neví, jestli je bezpečná, nebo ne. Časem Windows "pochopí", že aplikace bezpečná je a varování zmizí, ale kdy to bude, nelze dopředu říct.
Existuje sice možnost, jak aplikaci udělat tak, aby systém Windows věděl, že je aplikace bezpečná a spustil ji bez varování, ale tato varianta stojí mnoho tisíc Kč ročně a menší vývojáři si ji proto nemohou dovolit platit.

Pokud se chcete ujistit, že jakýkoliv spustitelný soubor neobsahuje žádný škodlivý obsah, můžete využít multi antivirus skener: https://www.virustotal.com (klikněte na Choose file a vyberte soubor, nebo soubor na stránku přetáhněte myší). Pokud 90-95% antivirových programů hlásí "Undetected", je soubor bez virů. Pokud jste instalační soubor stáhnuli ze stránek stahuj.cz nebo slunecnice.cz, může obsahovat doplněk - Seznam lištičku. V takovém případě bude přibližně 15 z 80 antivirových programů na Virustotal hlásit podezřelý soubor (Toolbar/Adware/Seznam/Trojan/apod.). Proto doporučujeme program vždy stahovat z těchto stránek.

Kolikrát častěji jsou taženy nejčastěji tažené kombinace oproti jiným ?

Ve Sportce je 49 čísel, v každém tahu se losuje 7 čísel, proto by:

 

1 číslo by mělo padnout průměrně za 7 tahů.
2 čísla, tj. dvojice by měla padnout průměrně za 56 tahů.
3 čísla, tj. trojice by měla padnout průměrně za 526 tahů.
4 čísla, tj. čtveřice by měla padnout průměrně za 6053 tahů.
5 čísel, tj. pětice by měla padnout průměrně za 90804 tahů.

 

Jak jsme to vypočítali ? Spočítali jsme, kolik tahů potřebujeme na to, abychom vyčerpali všechny možnosti, které u určité kombinace mohou nastat.

 

Výpočet u jednotlivého čísla: (49! / (1! * (49-1)!)) / (7! / (1! * (7-1)!))) = 7

Výpočet u dvojic: (49! / (2! * (49-2)!)) / (7! / (2! * (7-2)!))) = 56

Výpočet u trojic: (49! / (3! * (49-3)!)) / (7! / (3! * (7-3)!))) = 526 atd...

 

Pro pochopení vzorce si přečtete jak se obecně vypočítávají kombinace a co je to faktoriál.

Pro vysvětlující příklad zvolíme dvojice:

 

První otázka: Kolik možných kombinací dvojic existuje ?: Losuje se ze 49 čísel, proto počet možných kombinací dvojic je 49! / (2! * (49-2)!) = 1176. Slovy faktoriál č.49 děleno (faktoriál č.2 krát faktoriál č.47). Počet možných kombinací dvojic je tedy 1176.

 

Druhá otázka: Kolik tahů potřebujeme na to, aby bylo teoreticky taženo všech 1176 dvojic ?: V 1 tahu se losuje 7 čísel, proto dvojic v jednom tahu je 7! / (2! * (7-5)!) = 21. Když vydělíme počet možných kombinací dvojic počtem dvojic v 1 tahu, dostaneme počet tahů, za které by měly být taženy všechny dvojice: 1176 / 21 = 56.

 

Pokud se podíváme na kombinace tažené ve skutečnosti, a to za období 01/1994 - 11/2022, což je 6422 tahů, zjistíme, že nejčastěji tažená:

 

dvojice byla tažena 148x, tj. 1x za 43 tahů, tzn. 1,3x častěji, než by měla.
trojice byla tažena 27x, tj. 1x za 237 tahů, tzn. 2,2x častěji, -"-
čtveřice byla tažena 8x, tj. 1x za 802 tahů, tzn. 7,5x častěji, -"-
pětice byla tažena 4x, tj. 1x za 1605 tahů, tzn. 56x častěji, -"-

 

Exponenciální nárůst tažení je způsoben tím, že určitá čísla jsou s některými čísly losována častěji a s jinými jsou losována méně často.

Proč jsou v kombinacích zahrnuta i dodatková čísla ?

V 1 tahu se losuje 7 čísel, proto je dodatkové číslo součástí losování i výher, uhodnutí 5 "hlavních" čísel a jednoho dodatkového znamená výhru 2.pořadí v řádu statisíců Kč. Kdybychom dodatkové číslo vyloučili z výpočtu nejčastěji tažených kombinací, získali bychom menší počet kombinací a tím pádem i menší schopnost určit, které kombinace jsou taženy častěji, než jiné.

Umí program dělat rozpisy ?

Ano i ne. Rozpisy se dělají, pokud máte vybrano 7 (nebo více) jednotlivých čísel a chcete z nich vytvořit několik, nebo všechny existující kombinace. Program LottoMagus pracuje s kombinacemi čísel, ne s jednotlivými čísly, takže rozpisy, tak je znáte z jiných programů, ani dělat nemůže. Obsahuje ale funkci, která je rozpisu podobná a dokáže "rozepsat" kombinace, které označíte jako vybrané na záložce Nejčastěji tažené kombinace a pak je zkombinujete tlačítkem "Zkombinuj" na záložce Vytvořené šestice. Např. označíte 6 nejčastěji tažených dvojic a po zkombinování vám vznikne 16 šestic (pokud dvojice neobsahují žádné stejné číslo).

Lze licenční klíč vrátit ve 14-denní lhůtě ?

Licenční klíč není zboží, ale digitální obsah a proto se na něj vztahují jiné podmínky. Pokud jste při objednávce souhlasili se zasláním Licenčního klíče před uplynutím 14denní lhůty pro odstoupení od smlouvy, nemůžete jej vrátit. Pokud jste při objednávce NEsouhlasili se zasláním Licenčního klíče před uplynutím 14denní lhůty pro odstoupení od smlouvy, byl Vám Lic.klíč zaslán až po uplynutí 14 dnů. Více viz Obchodní podmínky.

Potřeboval bych do programu přidat nějakou funkci, je to možné ?

V podstatě ano, ale má to pár podmínek:

1. Funkce musí dávat smysl (musí být prakticky využitelná) a musí být technicky naprogramovatelná.
2. Funkce musí být snadno pochopitelná a nesmí vést ke zvýšení složitosti programu.
3. Požadavek může vznést jen uživatel, který má zakoupenou licenci.

Jaká čísla mám vsadit abych vyhrál ?

Tak na to se musíte zeptat nějakého jasnovidce...

Zatím jsem nevyhrál žádnou větší částku a pořád víc prohrávám než vyhrávám, co dělám špatně ?

Vyhrát větší částku i při používání programu LottoMagus není snadné a pokud pro sázení zvolíte nevhodnou strategii, nemusíte být v zisku nikdy. Proto než začnete sázet, měli byste se s programem pořádně seznámit a provést množství testů, abyste si ověřili, že vaše strategie funguje. Program Vám poskytuje množství důležitých informací, na základě kterých si můžete vytvořit svou strategii sázení a tu testovat, ale nesmíte zapomínat na to, že výhra větší částky je stále do velké míry otázkou štěstí.

 

Aktuality a historie verzí:

3.2.2023: Zveřejněna verze 1.0.
20.12.2023: Zveřejněna verze 1.1. Oproti verzi 1.0 obsahuje jen pár interních vylepšení. Ve vývoji je verze 2.0., která obsahuje více změn a jsou v ní zapracovány požadavky vznesené od uživatelů. Její dokončení očekáváme v letních měsících 2024.

 

Nenašli jste odpověď na svoji otázku ? Objevili jste v programu nějakou chybu ? Napište nám !

Text dotazu:

Firma:

LottoMagus, s.r.o.

Nové sady 988/2

602 00 Brno

IČ: 17962820

 

Sídlo firmy neslouží pro přímý kontakt s veřejností.